Klinikum Magdeburg gemeinnützige GmbH
  Birkenallee 34
  39130 Magdeburg
  www.klinikum-magdeburg.de
Klinika w Magdeburgu jest jednym z najlepszych szpitali w rejonie landu Sachsen Anhalt. Szczyci się wspaniałą reputacją w rożnych dziedzinach specjalistycznych. W 21 klinikach i instytutach z 1850 pracownikami zostaje pokryte niemal całe spektrum leczenia klinicznego.
Z ramienia dyrekcji pielęgniarstwa pod kierownictwem Grit Zwernemann poszukujemy od zaraz na cały etat / na pół etatu , na czas okreslony bądź nieokreslony na oddziale kardiologii oraz  intensywnej terapii

Pielęgniarzy/ Pielęgniarki (w/m/d)

Ref.-Nr. 561

Nasza Klinika:
Klinika Kardiologii jest jedną z największych w Saksonii-Anhalt i posiada łącznie 120 łóżek w celu optymalnego leczenia wszystkich chorób serca, naczyń i cukrzycy.

Oddział Kardiologii obejmuje:
- Kardiologię interwencyjną z 24-godzinną dyspozycyjnością na wezwanie do cewnikowania serca i interwencji wieńcowych
- Kardiologię zachowawczą
- Elektrofizjologię i rytmologię
- Leczenie niewydolności serca, w tym wszczepianie urządzeń jak rozrusznik serca czy defibrylator
- Obrazowanie serca za pomocą rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego
- Opieka nad pacjentami z wadami zastawki mitralnej poprzez MitraClip
- Implantacja zastawki aortalnej wspomaganej cewnikiem (TAVI) przez Heart-Team.

Oddział Diabetologii:
-Leczenie pacjentów z cukrzycą typu 1 i 2
-Centrum z certyfikatem DDG

Szeroko rozbudowana medycyna intensywna wewnętrzna, obejmuje oddzial z 29. łóżkami

Interdyscyplinarny oddział ratunkowy:
- zapewnia szybką i skuteczną opiekę w nagłych wypadkach wszystkim pacjentom na wysokim poziomie – certyfikowana jednostka Chest Pain Unit.

Panstwa zadania:

  • Samodzielne wykonywanie typowych zajęć przy opiece nad pacjentami
  • Przejęcie podstawowej lub specjalistycznej opieki medycznej
  • Adekwatna opieka nad naszymi pacjentami
  • Towarzyszenie przy wizytach lekarskich

Wymagane umiejetnosci:

  • Ukonczone wyksztalcenie w kierunku pielegniarstwo
  • Wymagany minimum rok doświadczenia zawodowego
  • Samodzielna i odpowiedzialna praca przy pacjencie
  • Wysoki poziom wiedzy z zakresu pielęgniarstwa oraz empatia
  • Zdolność wykorzystywania swoich umiejętności
  • Zdolność komunikacji z innymi
  • Niezawodność / poczucie odpowiedzialności
  • Duża elastyczność i zaangażowanie

Nasza oferta, którą chcemy przykłuć Państwa uwagę:

Poza wewnętrznymi i zewnętrznymi możliwościami dokształcania zawodowego, adekwatnym wynagrodzeniem zgodnie z taryfą szpitala i atrakcyjnym zabezpieczeniem emerytalnym, oferujemy przede wszystkim interesującą i pełną odpowiedzialności pracę w zespole, który ochoczo wdrąży Państwa w życie naszej kliniki.
Oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkania, kilkudniowe hospitacje przygotowawcze oraz kurs językowy.

Brzmi jak wspaniała szansa dla takiego profesjonalisty jak Pan /Pani? Tak właśnie jest!
W każdym przypadku cieszymy się na Państwa aplikację na adres email: www.klinikum-magdeburg.de/karriere Panstwa dane osobowe przekazemy do kierownictwa pielegniarskiego jak i do kadr. Przy pytaniach pozostaje Państwu do dyspozycji polskojęzyczny konsultant pod numerem telefonu 00493917917551, e-mail :  personal@Klinikum-Magdeburg.de

Cieszymy się na kontakt z Państwem.